wtorek, 5 maja 2009

POrno STory # 17


witam Państwa, po majowym, w ten pięknie pochmurny wtorek.

jak dla mnie weekend udany. mam nadzieję że dla was także taki był. troche człowiek odpoczął i już full pomysłów i zapału. wczoraj wróciłem i dotarło do mnie że czas juwenalii się rozpoczyna. z tej okazji wczoraj pocisnąłem "Jezuch i pogaduchy przy piwie". sprwadźcie...


fabułka jak zwykle luźna.

co do juwenalków to mam wrażenie że w wawie będzie trochę biednie. co prawda będzie t.love, hey, dżem, afrokolektyw i skoki na bungee (jeśli pominąłem coś godnego uwagi, to dajcie znać).

(NIEAKTUALNE)prócz tego jako paszczak który komiksem się jara, zapraszam na finał ligi bitew komiksowych. punkt to Punkt, Koszykowa 55. wjazd 6 zeta.  nie jako organizator, a zwykły gość imprezy. zapraszam.(NIEAKTUALNE)

na zakończenie kolejny fant ze Skurwmenem (idiotyczny pseudonim, wiem. ale chyba pasuje).


adieu.

ps. nie wiem jakim cudem taką literówe z "kuzką" zrobiłem. no ale chuj. nie każdy jest miodkiem. do babola się przyznaje. ciekawe ilu cwaniurów prócz eMKSa by to wyłapało (piątka za bystre oko).

ps2. z ostatniej chwili. finał w Punkcie odwołany. klub zamknięty czy coś. nie wiem, szkoda. dla pociechy tego samego dnia:

* 9 maja* na dziedzińcu uczelni (*Krakowskie Przedmieście 5-7*) i 
rozpocznie sobotnią część cyklu imprez Juwenaliów Artystycznych 2009.
Start godz *19.00
*Zagra towarzysząco : dj Markus
Gorąco zapraszamy wszystkich !!! Przewidujemy niespodzianki!

jeśli to was nie zadowala, a dalej pragniecie bitwy ale w stylu hiphop, w parku Sowińskiego na warszawskiej Woli odbędzie się Warsaw Challege 2009. tak więc breakdance, hip-hop, browar, kłęby dymu i mam nadzieje jakieś graffiti też będzie miało swoje miejsce. trwa to cały weekend, więc zapraszam.

koniec przekazu.Brak komentarzy: