sobota, 27 września 2008

post... eeee następny

pogubiłem się z numeracją. chyba 6.


na początek... chce napisać że moja druga połówka, Laura. Zaliczyła wszystkie egzaminy sesji poprawkowej (nie podchodziła do nich wcześniej ze względu na wyjazd do Norwegii) Brawo Kochanie :) :*   po co o tym pisze? bo jestem zadowolony, bo sie cieszę, bo powiedziałem że o tym napisze i bo to mój blog. 

lece dalej... ->moje małe dziecko-dzieło stworzone w jak dla mnie krótkim czasie ^"Kocia Sraczka . co dalej? w poniedziałek początek wykładowj gonitwy, czyli rok studencki czas rozpocząć. i kurwa na początku zonk, bo rozjebali moją grupę. jestem tam gdzie więkość chłopaków, ale nie wszystkich.

Hellboy2 - wkońcu udało mi się obejrzeć. napewno bardziej mi przyypadł do gustu niż jedynka. wkurwia mnie babranie fabuły, a tu del Torro i Mignola razem stworzyli możliwą do łyknięcia historię.  bez wkurwiania typu "KURWA! gość robi film o komiksie którego nie czytał".  fajnie że w filmie widać stwory stylowo podobne do tych z innych filmów reżysera. daje 8/10  choć i tak wydaje mi się że za dużo badziewia się dzieje przy Hellboyu. kreskówki, filmy, gry,książki,komiksy "obce".   hmmm, ale chyba każdy porządny heros przechodził takie coś (patrz Batman).

hmm to chyba jeden z dłuższych, jak do tąd, wpisów.  spoko. w dobrym nastroju i stanie, mam zamiar napisać jeszcze jeden:)

Ave

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ad vocem z bloga śledzia
spud, no co ty, stary się z tobą w wannie kąpał, granulat z petów bez gazu zamiast mleka na śnadanie podawał... ty się chłopie hamuj, bo kleksa w gacie pstrykniesz i twoje logo z dupą pomylą.
Ty nie rób ze Śledzia jeszcze większego kombatanta niż jest, Nikt mu rysować nie każe, KRLowi też. A jak im rysowanie nie leży jak chuj na grillu, to niech idą marchewki w biedronce sortować.

uno regev :)
to już naprawdę ostatni post

spud pisze...

ale żeś dojebał. i tak specjalnie do ostatniego widocznego posta żeby nikt nie widział? cienkie masz riposty i jak dla mnie to nawet chuj do szczania nie jesteś, ale ciasna brzydka płącząca cipka, skoro umiesz tylko na temat mojego starego jechać. kupą śmierdzisz "chłopie" i taka rada na przyszłość, jak się gówno znasz na tematach o których się mówi to zamknij morde i nie zabieraj głosu, to nikt cie nie opierdoli. idź, spierdalaj, won, psik i nie używaj więcej opcji "publikuj komentarz" bo się kompromitujesz.